October 2014 - Aluth Tricks - අලුත් ට්‍රික්ස්

Friday, October 31, 2014

Thursday, October 30, 2014

1GB,2GB Usb Drive 4GB කරමු

October 30, 2014 2
මේකනම් ගොඩක් යාලුවෝ දාන්න දෙයක්.ඒවගේම නොදන්න යාළුවොත් ගොඩක් ඉන්නවා.ඔන්න මන් මේ කියන්නේ 1gb 2gb වගේ capacity එකක් තියෙන sd cards,pen drives 4...
Read more »

Wednesday, October 29, 2014

Monday, October 27, 2014

My LockBox (3.6mb)

October 27, 2014 0
මෙන්න මගේ යාලුවන්ට folders lock කරන්න තවත් හොද software එකක්.මේක windows xp,7,vista,8 මේ ඔක්කොගෙම වැඩ කරනවා.මේක install කරගෙන ඔයාට එකට දාන්න...
Read more »

How To View Any Private Facebook Profile Picture

October 27, 2014 0
අනිත් අයට බලන්න බැරි වෙන්න දාල තියෙන Facebook Profile Pictures බලන හැටි ඔන්න මගේ යාලුවන්ට අද කියාදෙන්නේ පුංචි facebook trick එකක්.ඔයාල හැමෝම...
Read more »

Friday, October 24, 2014

Thursday, October 23, 2014

Wednesday, October 22, 2014

Tuesday, October 21, 2014

Monday, October 20, 2014

Nokia PC Suite 7.1

October 20, 2014 0
නොකිය පොන් එක pc එකේ පෙන්නන්නේ නැද්ද එහෙනම් මෙන්න බාන්ඩය මේකෙන් අපිට අපේ නොකිය පොන් එක pc එකේ run කරන්න පුළුවන් එහෙනම් වැඩිය කතා ඕනේ නැ බාගන...
Read more »

Sunday, October 19, 2014

Saturday, October 18, 2014

Pdf To Word Converter Free Download (9.7mb)

October 18, 2014 0
ඔන්න අද මගේ යාලුවන්ට අරන් ආවේ පුංචි converter එකක්.හැබැයි මේකෙන් video එහෙමනම් නෙමෙයි convert කරන්නේ.ඔයාලා දන්නවනේ නෙට් එකේ අපිට වැදගත් වෙන ...
Read more »

Friday, October 17, 2014

Thursday, October 16, 2014

Wednesday, October 15, 2014