January 2015 - Aluth Tricks - අලුත් ට්‍රික්ස්

Saturday, January 31, 2015

Keyboard එක නැතුව Keyboard එකෙන් කරන වැඩ කරමු.(so‍ftware නැ)

January 31, 2015 0
කොහොමද යාලු ඉතින්.ඔන්න අද කියාදෙන එකනම් ගොඩක් යාළුවො දන්නෝ ඇති ඒත් නොදන්නා යාලුවොත් ඉන්න නිසා දාන්න හිතුවා. සමහරක් වෙලාවට යාලු අපේ keyboard ...
Read more »

Friday, January 30, 2015

Widnows 8.1 Activated No Key

January 30, 2015 1
මන් අද දෙන්න යන්නේ වින්ඩෝස් 8.1 එක හොදයි නේ මේක තමයි වින්ඩෝස් 8 එකේ අලුත් සංස්කරණය දැනටනම් ගොඩක් අය පාවිච්චි කරන්නේ මේක තමා එත් ගොඩක් අය මේක...
Read more »

Wednesday, January 28, 2015

Android Games Collection + HD + Emulators

January 28, 2015 0
කස්ටියට මාව අමතකත් ඇති නේ කාලෙකින් පොස්ට් එකක් දැම්මේ නැ....ඔන්න ඒ හින්ද මන් android apps ටිකක් දෙන්න හිතුනා 1.86gb තියෙනවා පැයෙන් බෑවැහැකි....
Read more »

Govoner of Poker 2

January 28, 2015 0
අද ඔයාලට මම දෙන්නෙ poker gameඑකක් මෙක ටිකක් වෙලා අරන් හිතල ගහන්න ඔන පොඩි game එකක් මෙකෙ කතාව ආන්ඩුකාරය poker  තහනම් කරල ඒක නවත්තන්න ආන්ඩුකරය...
Read more »

Tuesday, January 27, 2015

Monday, January 26, 2015

Saturday, January 24, 2015

Friday, January 23, 2015

Computer Hardware පාඩම 15

January 23, 2015 1
Expansion Cards   Computer Hardware පාඩමපාඩම් මාලාවේ පහලොස් වැනි ලිපිය තමයි අද ඔයාලට දෙන්නේ මුල් ලිපි  දාහතර ම​  ඔයාලා කියවන්න ඇත...
Read more »

Thursday, January 22, 2015

Send Large Files On Email Fast & Easy

January 22, 2015 0
ඔන්න තවත් පොස්ට් එකක් අරගෙන මන් ආව මම අද කියන්න යන්නේ ගොඩක් ලොකු ෆයිල්ස් email මාර්ගයෙන් තවත් කෙනෙකුට යවන විදිහයි.. මේකේ කරන්න වැඩිය දෙයක් න...
Read more »

මෙමරි කාඩ් එකෙන් පොන් එකේ මතකය වැඩි කරන විදිහ....

January 22, 2015 0
අදකාලේ ගොඩක් අයට තියෙන ප්‍රශ්නයක් තමයි තාමාට android පොන් එකක් තිබ්බත් එකේ මෙමරිය අඩු නිසා පොන් එක ගොඩක් ස්ලෝ. app එකක්වත් install කරගන්න බැ...
Read more »

Wednesday, January 21, 2015

How Do You Flip Videos in Vlc Media Player

January 21, 2015 0
කොහොමද යාලුවනේ.ඔන්න අදත් vlc player එකෙන් අපිට ගන්න පුළුවන් පුංචි වැඩක් මගේ යාලුවන්ට කියාදෙන්න හදන්නේ.අපේ ගොඩක් යාළුවො ඉතින් නෙට් එකෙන් vide...
Read more »

Tuesday, January 20, 2015

Sunday, January 18, 2015

Friday, January 16, 2015