April 2015 - Aluth Tricks - අලුත් ට්‍රික්ස්

Wednesday, April 29, 2015

Monday, April 27, 2015

HTML 2.0 අලුත් අන්තර්ජාල ප්‍රොට්‍රොකෝලය අනුමත වෙයි.

April 27, 2015 0
*මුල්ම HTTP ප්‍රොට්‍රොකෝලය ශ්‍රීමත් විම් බර්න්ස් ලී විසින් මීට අවුරුදු දහසකට කලින් එනම් 1987 මාර්තුවේදී සකසන ලදී. දැන් තිබෙනවාට වඩා ඉතා වේගය...
Read more »

Saturday, April 25, 2015

Adfly වලින් වැඩිපුර සල්ලි හොයන්න පොඩි ක්‍රම ටිකක්

April 25, 2015 6
ඔන්න කාලෙකින් අපේ යාලුවන්ට තවත් emoney ගැන post එකක් අරගෙන ආවා.අපේ ගොඩක් යාළුවො මේ ක්‍රම ගැන දන්නවා ඇති.ඒත් අපේ සමහරක් යාළුවො මේවා දන්නේ නැ....
Read more »

Thursday, April 23, 2015

Wednesday, April 22, 2015

ඔයාගේ Blog එකේ mouse point එකත් එක්කම ඔයා කැමති text එකක් යවමුද

April 22, 2015 3
අපේ බ්ලොග් යාලුවන්ට කාලෙකින් පොස්ට් එකක් අරගෙන ආවා.අද ගෙනාව මේ widget එකෙන් ඔයාගේ බ්ලොග් එකේ mouse point එක බ්ලොග් එකේ එහාට මෙහාට ගෙනියනකොට ...
Read more »

Tuesday, April 21, 2015

Friday, April 17, 2015

Thursday, April 16, 2015

Wednesday, April 15, 2015

Tuesday, April 14, 2015

Sunday, April 12, 2015

තාමත් ඔයාගේ windows os එක Activate කරගත්තේ නැද්ද? මෙන්න එහෙනම් activate කරගන්න.

April 12, 2015 1
කොහොමද යාලුවනේ ඉතින්.අපේ දැන් ඉතින් යාළුවො ගොඩක් ලගනම් එක එක විදිහේcrack තියෙනවනේ ඔයාලගේ windows products activate කරගන්න.ඔන්න මන් තාමත් win...
Read more »

Friday, April 10, 2015

Tuesday, April 7, 2015

Friday, April 3, 2015