May 2015 - Aluth Tricks - අලුත් ට්‍රික්ස්

Friday, May 29, 2015

Thursday, May 28, 2015

Adobe Photoshop CS6 Full Cracked

May 28, 2015 0
ඔන්න යාලුවනේ මම අද දෙන්න යන්නේ පොටෝ ෂොප් 6 යි.මේකෙන් කරන්න පුළුවන් දේවල් ගොඩක් අය දන්නවනේ.දන්නේ නැති අයට මම කරුණු ටිකක් කියන්නම්  පොටෝස් හදන...
Read more »

Wednesday, May 27, 2015

Tuesday, May 26, 2015

Windows 10 (Small Now)

May 26, 2015 0
Microsoft සමාගම වින්ඩොව්ස් 10 කුඩා කරයි. මෙහෙයුම් පද්දතිය ක්‍රමක්‍රමයෙන් නවීකරණය වීමත් සමග ඒවායේ ප්‍රමාණය වේගවයන් ඉහල යයි. නමුත් ජංගම උපා...
Read more »

Sunday, May 24, 2015

Saturday, May 23, 2015

Friday, May 22, 2015

Thursday, May 21, 2015

වැඩ කරන්නේ නැති videos බලන්න නියම player එකක් මෙන්න

May 21, 2015 0
ඔන්න යාලුවනේ මම මම ඔයාලට ගොඩක් වැදගත් වෙන පොස්ට් එකක් අරගෙන අවා මේක ප්ලයෙර් එකක් අලුතෙන් එන සයිස් එක අඩු කොලිටිය වැඩි වීඩියෝ kmp player එකෙන...
Read more »

Wednesday, May 20, 2015

ෆේස්බුක් එකේ ලිමිට් උන නම වෙනස් කරමුද - How To Change Fb Limit Account Name..

May 20, 2015 1
කොහොමද යාලුවනේ අපිනම් හොදින් කාලෙකින් පොස්ට් එකක් දැම්මෙත් නෑ ඒ නිසා අපේ යාලුවෝ ගොඩ දෙනෙක් අහපු ප්‍රශ්නයකට උත්තරයක් හොයාගෙනයි ආවේ.ෆේස්බුක් එ...
Read more »

Tuesday, May 19, 2015

Microsoft Hololens

May 19, 2015 0
ලොව පළමු හෝලෝග්රැෆික් කම්පියුටරය එලි දකී. මයික්‍රොසොෆ්ට් සමාගම අපූරු පරිගණකයක් නිපදවා තිබේ. එය හිසේ පැලදිය හැකි හෝලෝග්රැෆික් පරිගණකයයි. හෝලෝ...
Read more »

Monday, May 18, 2015

මැල්වෙයා වැසි වසී

May 18, 2015 0
භයානක ඇඩ් ඔන් 200ක් ගූගල් ක්රෝම් වෙතින් ඉවතට! අන්තරජාලය භාවිතා කරන්නන්ට දැන් තිබෙන ලොකුම අනාරාක්ෂාව මතුව තිබෙන්නේ වෙඩ් බ්‍රව්සර් වල සම්බන්ධ...
Read more »

Saturday, May 16, 2015

Tuesday, May 12, 2015

Sunset Photo Collage Editor

May 12, 2015 0
ඉර බහින වෙලාවේ ලස්සන photo එකක් frame එක ව්දිහට ඔයාගේ photo එකට දාගෙන ලස්සන photo එකක් හදාගන්න කැමතිද?ඔන්න එහෙනම් පහලින් screen shot ටිකක් ...
Read more »

Monday, May 11, 2015

Sunday, May 10, 2015

Pen හෝ Memory Card එක වැඩිකාලයක් පාවිච්චි කරන්නේ කොහොමද?

May 10, 2015 0
ඔන්න අදත් අපේ යාළුවන්ට ගොඩක් වැදගත් post එකක් අරගෙන ආව.අද කියන්නේ අපේ pen/chip වැඩි කාලයක් පාවිච්චි කරන්න පුලුවන් විදිහට තියාගන්න කරන්න ඕන ම...
Read more »

3D Gallery

May 10, 2015 0
ඔයාගේ phone එකේ gallery එක 3d විදිහට තියාගන්න කැමතිද?ඔන්න එහෙනම් ඒකට නියම app එකක්.මේ app එක 2mb විතරයි.ඔන්න එහෙනම් පහලින් ලින්ක් එක දැන්මා ...
Read more »

Friday, May 8, 2015

Browser එකේ History යේ Save වෙන්නේ නැති විදිහට හොරෙන් Internet යමුද?

May 08, 2015 1
ඔන්න අද පොඩි ඒ උනාට වැදගත් ලිපියක් වෙනද වගේම අපි අරගෙන ආව.අද කියාදෙන්නේ ඔයාලට ඔයාලගේ browser එකේ history වල save නොවෙන විදිහට හොරෙන් interne...
Read more »

Thursday, May 7, 2015