June 2015 - Aluth Tricks - අලුත් ට්‍රික්ස්

Tuesday, June 30, 2015

Sunday, June 28, 2015

Saturday, June 27, 2015

Friday, June 26, 2015

Monday, June 22, 2015

Saturday, June 20, 2015

Download Photos Packs 1

June 20, 2015 0
මම අද දෙන්න යන්නේ අපේ යාළුවන්ට අලුත්ම පොටෝස් පැක් ටිකක් එක පැක් එකක පොටෝස් 50,60 තියෙනවා ඔයාට ඕනේ වර්ගයක් තෝරලා බාගන්න :)
Read more »

Mathematics Papers

June 20, 2015 0
අපේ ජිවිතේ සෑම කෙනෙකුටම මුහුණ දීමට තිබෙන කඩඉමක් තමයි විබාග කියන්නේ.විබාග වලිනුත් අපට තියෙන විශේෂ විෂයක් තමයි ගණිතය කියන්නේ,මම අද දෙන්න යන්...
Read more »

Thursday, June 18, 2015

Wednesday, June 17, 2015

World Best Torrent Site 15

June 17, 2015 0
ලෝකයේ හොදම Torrent බාගත කරගන්න පුළුවන් සයිට් පහලින් බලාගන්න පුළුවන්.ඒ සයිට් එකට යන්න ඕනෙනම් ඉදිරියෙන් තියෙන එම සයිට් එකේ නම උඩ click කරන්න ...
Read more »

Android දුරකථනයක් ගන්න කලින් මේ අඩවියට ගිහින් බලන්න

June 17, 2015 0
අද කාලේ ඉතින් වේගෙන් ජනප්‍රිය වෙන දුරකථන මාදිලියක්නේ මේ Android os එක තියෙන දුරකථන. සමහරක් යාලුවන්ට තමන්ට හරියන phone එක අරගන්න බැ මොකද හරිය...
Read more »

Tuesday, June 16, 2015

Monday, June 15, 2015

Sumatra Pdf Reader (4Mb)

June 15, 2015 0
ඕනෑම pdf file එකක් pc/lap එකෙන් බලමු අපේ ගොඩක් යාළුවො නෙට් එකෙන් කතා පොත්,තව එක එක ඒවා අරගන්නවනේ ලියල තියෙන.ඒවා ගොඩක් වෙලාවට
Read more »

Sunday, June 14, 2015

Saturday, June 13, 2015

How To Upload Files To internet

June 13, 2015 0
ඔයාලගේ වටිනා කියන file නෙට් එකට upload කරලා තියමුද   ඔන්න යාලුවනේ මම අද කියන්න යන්නේ අපේ blog කරන යාළුවන්ට ගොඩක් විශේෂ දෙයක්.මේක වැදගත් ...
Read more »

Kano Computers

June 13, 2015 0
Kano (කුඩා දරුවන්ටත් පරිගණකයක්)   ලමයින් සදහා තැනූ පරිගණක යන්ත්‍රයක් දැන් ලොව පුරා ජනප්‍රිය වෙමින් තිබේ. එය බ්‍රිතාන්‍යනේ කානෝ සමාගම වි...
Read more »

Friday, June 12, 2015

Photo Face Makeup

June 12, 2015 0
 ඔයාගේ photos වලටත් makeup එකක් දාල ලස්සන කරලා ගමුද   ලස්සනට ඉන්න කැමති අපේ යාලුවන්ට පට්ට app එකක් මෙන්න ඔයාගේ android device එකට.
Read more »

Thursday, June 11, 2015

How To Add Comment Box For Your Website/Blog

June 11, 2015 0
 ඔයාගේ blog/web අඩවියටත් ලේසියෙන්ම comment box එකක් දා ගමුද? කොහොමද යාලුවනේ ඉතින්.ඔන්න කාලෙකින් blog/website කරන යාලුවන්ට වැදගත් වන po...
Read more »

Tuesday, June 9, 2015

Bhasha Sinhala Dictionary For Android

June 09, 2015 0
කොහොමද යාලුවනේ ඉතින්.ඔන්න අදත් ඔයාලට වටිනා post එකක් අරගෙන අපි ආව.මේක හොද dictionary එකක්.මේක වැඩකරන්නේ android device වලට.ඔයාගේ android
Read more »

Monday, June 8, 2015

How To Recover Deleted Files On Android

June 08, 2015 0
Android Device එකේ Delete වුන Files ලේසියෙන්ම අරගමුද    ඔන්න අදත් අපේ යාලුවන්ට වැදගත් වෙන post එකක් අරගෙන aluthtricks අපි ආව ඔයාලව බලන්...
Read more »

Sunday, June 7, 2015

Bigasoft Facebook Downloader

June 07, 2015 0
Facebook එකේ Videos ලේසියෙන්ම Download කරමු කොහොමද යාලුවනේ ඉතින්.ඔන්න අද අපේ යාලුවන්ට ගෙනාවේ කිසි කරදරයක් නැතුව facebook එකේ videos do...
Read more »

Saturday, June 6, 2015

Mozilla Firefox shortcut keys

June 06, 2015 0
ඔන්න අද අපේ යාලුවන්ට අරගෙන ආවේ mozilla firefox එකේ shortcut ටිකක්.ඔන්න එහෙනම් පහලින් දානවා.ගොඩක් යාලුවොනම් දන්නවත් ඇති මෙතන තියෙන ඒවටත් ව...
Read more »

Friday, June 5, 2015

Thursday, June 4, 2015

Wednesday, June 3, 2015

How to Create Facebook Cover Photos

June 03, 2015 6
Facebook කවර් පොටෝස් අපිම හදාගමුද  කොහොමද යාලුවනේ.මමනම් හොදින් :)  මම අද කියන්න යන්නේ ෆේස්බුක් එකේ කවර් පොටෝස් අපිටම හදාගන්න පුළුවන් පොඩි වෙ...
Read more »